






5 842 ₴
Духовка Asel AF Asel AF-50-34
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Об`єм | 50 л |
| Тип управління | Механічне |
| Максимальна потужність печі | 1500 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 90 хв |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Максимальна температура нагріву | 320 град. |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Глибина | 520 мм |