





2 116 ₴
Потужність 520 Вт.
Регулятор температури з функцією вимикача.
Діаметр полиці 36 см.
Висота полиці 4 см.
Довжина шнура увімкнення 1,7 м.
У комплекті лоток для пастили.
Колір пластику слонова кістка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Кількість секцій | 5 |
| Об`єм | 20 л |
| Діаметр секцій | 360 мм |
| Висота секцій | 40 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Колір корпусу | Слонова кістка |