




1 288 ₴
Акумуляторний обприскувач Витязь АО-16/3 ідеально підійде для городників та садівників. Застосовуємо в обробці рослин у теплицях та на присадибних ділянках. Відмінна риса від бензинового обприскувача - акумуляторний не має вихлопів, що важливо для безпеки рослин.
Даний обприскувач має місткий бак, ємний акумулятор, що дозволяє обробляти великі площі городу або саду без підзарядки і дозаправки.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Витязь |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 16 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 140 см |
| Довжина шланга | 110 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |