


1 932 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asel |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 280 мм |