




1 680 ₴
Сушарка для овочів і фруктів GRUNHELM BY1162 має чималий загальний об'єм, що становить 20 л. Він розподілений між п'ятьма спеціальними змінними секціями. Прилад без жодних труднощів впорається з будь-якими інтенсивними навантаженнями. Це забезпечується потужністю 520 Вт. Широкий температурний діапазон від 35 до 70 градусів дасть змогу легко підібрати необхідні умови для висушування того чи іншого продукту. Зверніть увагу, що безпека в процесі експлуатації забезпечує систему захисту від перегрівання.
Потужність 520 Вт.
Регулятор температури з функцією вимикача.
Діаметр полиці 36 см.
Висота лотка 4 см.
Довжина шнура увімкнення 1,7 м.
Колір пластику білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 520 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Кількість секцій | 5 |
| Діаметр секцій | 380 мм |
| Висота секцій | 50 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 376 мм |
| Ширина | 385 мм |
| Глибина | 385 мм |
| Вага | 4 кг |