



2 680 ₴
Електроконвектори каплебризгозахищені виготовляються висотою 450 мм, оснащені трубчастим нагрівальним елементом (ТЕН) оребреним алюмінієвим радіатором, що забезпечує порівняно велику площу теплового випромінювання і більш низьку температуру поверхні, високоточним електромеханічним капілярним термостатом для установки і підтримується. мають функцію захисту приміщення від заморожування (підтримання температури у приміщенні в межах +5…7°С, що не допускає промерзання приміщення за мінімальних витрат електроенергії).
Мають II клас (подвійна ізоляція) захисту від ураження електричним струмом. Прилади II класу захисту не вимагають заземлення.
Опис:
Напруга живлення: 230 В
Потужність: 2000 Вт
Встановлення на стіну
Можлива установка на підлогу з комплектом опор - додатково
Функція антизамерзання «Anti-frost»
Захист від перегріву
Автоматичне підтримання температури
Ступінь захисту оболонки IP24
II клас захисту від ураження електричним струмом
Нагрівальний елемент - трубчастий (ТЕН) з алюмінієвим ребра.
Електромеханічний капілярний термостат
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.1 кг |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Глибина | 12 мм |
| Основні | |
| Виробник | Маяк |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Терморегулятор | Так |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кріплення на стіну | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Захист від замерзання | Так |