


3 082 ₴
Модель Мрія 212Т має ступеневий перемикач потужностей і спіральні нагрівальні елементи потужністю по 1 кВт, термін роботи яких мінімум 5000 годин. Час нагрівання електроплити становить не більш ніж 3 хвилини. Побутовий прилад має стійке положення на будь-якій поверхні завдяки опорним ніжкам, які обладнані вкладками протиковзання. Використовуваний покриття дає змогу без особливих зусиль доглядати за чистотою електроплити й у такий спосіб на довгий час зберігати гарний зовнішній вигляд побутового приладу.
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість режимів роботи | 5 |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Основні | |
| Виробник | Мрія |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |