



295 ₴
Овоскоп мережевий діодний для всіх видів яєць Теплуша ПОЯ-1 прилад для візуальної перевірки якості яєць.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Виробник | Теплуша |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Овоскоп |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 130 мм |