
180 ₴
Овоскоп Кривой Рог ОВС-1 призначений для візуальної перевірки яєць на предмет зародка, відколів, тріщин.
Лампочка знаходиться зсередини корпусу з округлими отворами у формі яєць
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | УВП УТОС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Овоскоп |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 55 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Довжина | 130 мм |