




2 850 ₴
Сушарка електрична для овочів і фруктів Вітерець-2. Складається із 6 лотків.
Сушка Вітерець-2 призначена для сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, трав і сухарів.
Сушіння продуктів виробляється через подавання гарячого повітря вентилятором, встановленим у нижній частині сушарки, що неабияк скорочує час сушіння й дає змогу повністю зберігати всі смакові якості продуктів, а також вітаміни та активні речовини.
Вбудований у сушку Вітерець-2 терморегулятор має плавне регулювання температури від 30 до 70 (град.С).
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Об`єм | 30 л |
| Діаметр секцій | 390 мм |
| Висота секцій | 60 мм |
| Вид секцій | піддон, лоток |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Вага | 6 кг |