




1 150 ₴
Обприскувач Мрія призначений для хімічної обробки від комах — шкідників та хвороб рослин, плодово-ягідних дерев і кущів, овочевих та інших культур. Може працювати практично з усіма розчинами для обробки рослин, за винятком вапняного розчину. Також його можна використовувати для поливання та позакореневого підживлення рослин, дезінфекції приміщень, миття вікон і машин.
Акумуляторний обприскувач Мрія спрощує експлуатацію завдяки електронасосу, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 12 В. Акумулятор заряджається від зарядного пристрою, що входить до комплекту постачання.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мрія |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 8 м |
| Об'єм бака | 6 л |
| Продуктивність | 3.5 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 115 см |
| Довжина шланга | 135 см |
| Загальна вага | 3.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |