





1 232 ₴
Електропомпи лінійки WMV – це занурювальні вібраційні насоси, що застосовуються у побуті. Основне завдання даного свердловинного насоса - це подача рідини без абразивосодержащих домішок (піску, глини, та інші) з глибинних свердловин і колодязів, а також з накопичувальної ємності і водойми. Застосовуються в системі поливу городу та саду. Вода, що перекачується, не повинна містити частинки більш як 2 мм.
Комплектація:
Характеристики:
Технічні характеристики:
Габаритні розміри:
Упаковка товара:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Wetron |
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 75 м |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина мережевого шнура | 10 м |