




1 200 ₴
Настільна двоконфоркова газова плита ПромТехГаз призначена для роботи від природного газу (магістрального газу).
Встановлені 2 газові пальники - 1.7 кВт середня та 2.25 кВт велика.
Працює виключно від природного газа!
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський завод газової апаратури |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 3.2 кг |