



699 ₴
Цифрове реле напруги бар'єр Dalas призначене для захисту будь-яких побутових електроприладів (таких як телевізори, комп'ютери, холодильники, морозильні камери, мікрохвильові печі, пральні машинки та ін.) при виході напруги за межі допустимого.
Відсікач напруги не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Бар'єр Dalas дозволяє захистити вашу електроніку від небезпечного підвищення або зниженої напруги в мережі, тим самим зберігаючи її. Адже відомо чимало випадків, коли сильне підвищення напруги в мережі призводило до перегорання приладів або їх займання, тим самим призводячи до пожеж. А надмірне зниження напруги призводить до виходу з експлуатації холодильників.
Бар'єр має два пороги регулювання по напрузі - верхній поріг(задається максимальне значення напруги вище якого бар'єр відключить навантаження) і нижній поріг (задається мінімальне значення напруги нижче якого бар'єр так само відключить навантаження).
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dalas |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 10 А |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |