



1 189 ₴
Пристрій призначений для захисту споживачів від підвищеної або зниженої напруги в мережі. Реле запобігає виходу з ладу і продовжує термін експлуатації електрообладнання.
Нова версія реле отримала новий корпус з АБС та ПК пластику, захисні шторки та гістерезис для напруги. Гістерезис напруги необхідний, щоб унеможливити багаторазові вимкнення, коли напруга коливається близько значення встановленої межі.
Основні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3500 Вт |