
1 450 ₴
Комод пластиковий Алеана Ралі на 4 ящики призначений як для дитячої, для зберігання іграшок, так і для ванної або кухні, для зберігання різних домашніх предметів. Ці комоди дуже мобільні, їх можна поставити один на інший, їх можна побудувати стелаж для зберігання різних речей на дачі або в квартирі. Але головною особливістю цього комоду є те, що він виготовлений з екологічно чистого пластику, що не має запаху. Приємний навпомацки, чудовий комод ідеально впишеться у Ваш інтер'єр.
Розміри (ВхШхГ): 95,5 х 39,5 х 46,6 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комод |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 39.5 мм |
| Глибина комода | 46.6 мм |
| Висота комода | 95.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |