


1 150 ₴
Газові плити для дачі та туризму – це незамінна техніка. Вона суттєво спрощує готування у «польових» умовах, а також є зручною та безпечною у застосуванні.
Газова плита настільна побутова «Елна» ПГ-2-Н добре використовується в домашніх умовах, зокрема на дачі.Таганок використовується разом із пропановим балоном, через редуктор.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 3.1 кг |