



1 808 ₴
Акумуляторний обприскувач Білорус МТЗ АО-12/3 ідеально підійде для городян і садівників. Застосовний в обробці рослин у теплицях і на присадибних ділянках. Відмітна особливість від бензинового обприскувача — акумуляторний не має вихлопів, що важливо для безпеки рослин.
Цей обприскувач має місткий бак, ємний акумулятор, що дає можливість обробляти великі площі городу або саду без підзаряджання та дозаправлення.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 140 см |
| Загальна вага | 5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Ємність акумулятору | 10 А. г |