




1 339 ₴
Акумуляторний обприскувач IGNIS 12 літрів ідеально підійде для городників і садівників. Застосовний в обробці рослин у теплицях і на присадибних ділянках. Відмітна особливість від бензинового обприскувача — акумуляторний не має вихлопів, що важливо для безпеки рослин.
Цей обприскувач має місткий бак, ємний акумулятор, що дає можливість обробляти великі площі городу або саду без підзаряджання та дозаправлення. Зарядний пристрій входить до комплекту.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ignis |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.1 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |