





5 198 ₴
Електродихування з конфіскацією на 60 л Rotex ROT652-CB.
Основною відмінністю від решти парфумів є те, що кожна нагрівальна речовина (верхнього і нижнього) має окремий регулятор температури.
Опис:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 60 л |
| Максимальна потужність печі | 2400 Вт |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Кількість режимів приготування | 4 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 405 мм |