





7 100 ₴
Автоклав — герметичний апарат для різних операцій, що вимагають нагрівання під тиском вище атмосферного.
Автоклав обладнаний терморегулятором і теном потужністю 2 кВт.
Автоклав призначений для роботи в домашніх умовах:
— як стерилізатор харчових продуктів для стерилізації та консервування м'яса, птиці, риби, овочів, фруктів, соків, компотів, паштетів та інших продуктів у натуральному соку без застосування консервантів, розфасованих та укупорених сирими в скляні банки.
Високотемпературні режими стерилізації дають змогу:
- надійно знищувати бактерії, наявні в консервованих продуктах;
- зменшити час термооброблення, що підвищує якість консервованої продукції;
— збільшити термін зберігання продукції.
Технічні характеристики:
До комплекту постачання автоклава входять:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СОВЕК |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автоклав |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 42 л |
| Джерело нагріву | Електричний (ТЕН) |
| Максимальний робочий тиск | 0.4 МПа |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Місткість (кількість банок) | |
| Банку 0.5 л. | 32 шт. |
| Банку 1 л. | 21 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 771 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Вага | 15.1 кг |