



5 980 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LUXELL |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Кількість секцій | 9 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Індикатор роботи | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від замерзання | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 385 мм |