


420 ₴
Комод для зберігання дрібниць, компактний, зручний, мобільний. Ідеальний для зберігання паперу формату А-4.
Розміри В29хШ25хГ35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комод |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 250 мм |
| Глибина комода | 350 мм |
| Висота комода | 290 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 300 мм |
| Ручки | Є |
| Ширина | 270 мм |