




1 352 ₴
Обприскувач акумуляторний Форте CL-12A - сучасний оприскувач, призначений для боротьби зі шкідниками, бур'янами та хворобами рослин. Призначений для використання як на невеликих присадибних ділянках, так і професійних цілях на великих площах. Модель оснащена діафрагмовим насосом, що живиться від акумуляторної батареї ємністю 8 А/год. Максимальна тривалість роботи при повному зарядженні акумулятора становить 6 годин роботи. Цього цілком достатньо для зручного використання. Зручність у роботі забезпечується м'яким ременем ранцевого типу.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Об'єм бака | 12 л |
| Продуктивність | 3.6 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 115 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 6 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |