






499 ₴
Полиця для взуття Proff на 5 полиць чорна ротанг. На кожному ярусі полиці вільно розташовуються дві пари взуття.
Полиця зроблена з якісного міцного пластику та упакована в заводську картонну упаковку. Бічні частини полиці виконані у вигляді ротанга плетіння.
Розміри:
Виробництво Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Proff Comfort |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Висота | 860 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Полиці | ротанг |