






1 656 ₴
Електрошашличниця Помічниця потужністю 1000 Вт має міцний корпус, надійний електродвигун, кожух із нержавіючої сталі.
Складається з 6 шампурів, що обертаються. Кожен шампур вставляється в чашку, в яку стікає жир при приготуванні шашлику.
Також електрошашличниця Помічниця обладнана таймером, завдяки якому Ваш шашлик не пригорить.
У комплекті електрошашличниці Помічниця є запасна скляна колба.
Замовити електрошашличницю Ви можете залишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши на будь-який із зазначених номерів телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Помічниця |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип шашличниці | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал корпусу шашличниці | Нержавіюча сталь |
| Розташування шампурів | Вертикальне |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Автоматичне обертання шампурів | Так |
| Максимальна маса одночасного завантаження | 1 кг |
| Максимальний час приготування при повному завантаженні | 25 хв |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 1 хв |
| Максимальна температура нагріву | 650 град. |
| Таймер | Так |
| Особливості | Комплектація чашами для збору жиру |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 44 мм |
| Комплектація | |
| Шампури | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чаші для збору жиру | 6 |