









2 680 ₴
Мультипіч це універсальний кухонний пристрій, що поєднує функції відразу кількох приладів: аерогрилю, духової шафи, фритюрниці, пароварки, мультиварки. Вона дозволяє готувати страви з мінімальною кількістю олії або без неї, використовуючи гаряче повітря для рівномірного запікання, смаження або гасіння.
Потужність 1700Вт, Об'єм чаші: 6.5 л, об'єм кошика 5.5 л. Тип керування: сенсорний. 8 автоматичних програм: Овочі, Риба, Піца, Картопля фрі, Стейк, Курка, Креветки, Мафіни.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rotex |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об`єм | 6.5 л |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Кількість програм приготування | 8 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Об'єм чаші | 6.5 л |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 376 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 5.12 кг |