




985 ₴
Реле напруги ZUBR SR1 призначене для захисту електричного обладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсікача: подача навантаження припиняється у разі виходу напруги за встановлені межі.
Налаштування роботи реле здійснюється лише за допомогою чотирьох кнопок. Білий цифровий екран відображає поточну напругу, системні оповіщення та спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбудеться після закінчення часу затримки, про що повідомляє зелений індикатор.
Реле відключить навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а поновлення її подачі відбудеться через встановлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного обладнання - холодильників, кондиціонерів та ін.) ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZUBR |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 280 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |