






2 768 ₴
Плита настільна 4-х конфоркова ПромТехГаз з форсунками для природного (магістрального) газу.
Міцний сталевий корпус дозволяє використовувати великі каструлі. Один пальник підвищеної потужності та три середньої потужності.
Для підключення до магістрального газопроводу трубка із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма.
Характеристики:
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський завод газової апаратури |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Кількість конфорок швидкого розігріву | 1 |
| Розташування конфорок | квадрат |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 6 кг |