




2 165 ₴
Плита настільна 2-х конфоркова ПромТехГаз з форсунками для балонного газу. В комплекті йдуть форсунки для природного (магістрального) газу. Має посилений корпус збільшеного розміру (60 см)
Міцний сталевий корпус дозволяє використовувати великі каструлі. Один пальник потрійного пламеню (турбоконфорка), один середньої потужності.
Для підключення до магістрального газопроводу трубка із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма.
Характеристики:
Виробництво Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дружківський завод газової апаратури |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Ширина плити | 50 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Зона нагріву | Газові |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 4.2 кг |