


695 ₴
Акумулятор для обприскувача 2025 рік 12V 8AH/20HR. Підходить для будь-якого акумуляторного обприскувача 10, 12, 14, 16, 18 л
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 95 мм |
| Ширина | 65 мм |