



550 ₴
Пристрій захисту для побутових пристроїв цифровий 16 А призначене для захисту будь-яких побутових електроприладів (таких як телевізори, комп'ютери, холодильники, морозильні камери, мікрохвильові печі, пральні машинки та ін.) при виході напруги за межі допустимого.
Пристрій захисту не вносить спотворень у форму вихідної напруги.
Пристрій захисту дозволяє захистити вашу електроніку від небезпечного підвищення або зниженої напруги в мережі, тим самим зберігаючи її. Адже відомо чимало випадків, коли сильне підвищення напруги в мережі призводило до перегорання приладів або їх займання, тим самим призводячи до пожеж. А надмірне зниження напруги призводить до виходу з експлуатації холодильників.
Пристрій захисту має два пороги регулювання по напрузі - верхній поріг(задається максимальне значення напруги вище якого бар'єр відключить навантаження) і нижній поріг (задається мінімальне значення напруги нижче якого бар'єр так само відключить навантаження).
Технічні характеристики:
Опис роботи та управління:
При увімкненні пристрою на індикаторі послідовно з'являється інформація, що надає інформацію про стан пристрою та поточні параметри:
Після цього пристрій переходить у режим контролю напруги. Протягом заданого часу t-3 пристрій стежить за напругою в мережі. Якщо напруга в мережі знаходиться в межах встановлених значень нижньої та верхньої межі, то навантаження буде підключено до мережі. Однак, якщо напруга в мережі виходить за межі заданих значень, пристрій негайно відключає навантаження, забезпечуючи її захист від пошкоджень.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип монтажу | У розетку |
| Дисплей | Ні |
| Індикація | Цифрова |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальний струм | 16 А |
| Максимальний струм | 16 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 150 В |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 3000 Вт |