




690 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комод |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | пластик |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 360 мм |
| Глибина комода | 410 мм |
| Висота комода | 820 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Опори комода | ніжки |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Матеріал | Пластик |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |