



650 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Виробник | Консенсус |
| Опори комода | коліщата |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина комода | 470 см |
| Висота комода | 940 см |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Тип | Комод |
| Тип опор | Коліщата |
| Ширина комода | 380 см |