








870 ₴
Пластиковий комод Efe Plastics на 4 ящики призначений як для дитячого, для зберігання іграшок, так і для ванної кімнати або кухні, для зберігання різних домашніх речей. Цей комод виготовлений з міцнішого пластику, ніж дешевші аналогії. Під кожним ящиком у каркасі є ролики, за допомогою яких ящики легко витягуються.
Ці комоди дуже мобільні, їх можна поставити один на інший, з них можна побудувати стелаж для зберігання різних речей на даче або в квартирі. Через мізерну вартість комода Efe Plastics він стає зайвою майже в кожному домі.
Розміри:
(ШХГ): 90 х 38 х 46 см
Вага 5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | Efe plastics |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Тип | Комод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина комода | 380 см |
| Висота комода | 900 см |
| Глибина комода | 460 см |