
1 450 ₴
Комод пластикової Алеана Дівчата на 4 ящики для зберігання іграшок та ванної кімнати або кухні, для зберігання різних домашніх предметів. Ці комоди дуже мобільні, їх можна поставити один на інший, з них можна побудувати стелаж для зберігання різних речей на даче або в квартирі. Але головною особливістю цього комоду є те, що він зроблений з екологічно чистого, без запаху пластику. Приємний на дотик, прекрасний комод ідеально впишеться у Ваш інтер'єр.
Розміри:
(В*Ш*Г): 95,5 х 39,5 х 46,6 см
Вага 5 кілограмів
Виробник: Алеана, Обухів (Україна)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комод |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 39.5 мм |
| Глибина комода | 46.6 мм |
| Висота комода | 95.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація дзеркалом | Немає |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |