
1 250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма | Прямокутна |
| Наявність висувних ящиків | True |
| Тип | Комод |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 39.5 см |
| Глибина комода | 46.6 см |
| Висота комода | 95.5 см |