



640 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elif Plastik |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип опор | Ніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина комода | 44 см |
| Кількість висувних ящиків | 4 |
| Форма тумби | пряма |
| Висота комода | 91 см |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Ширина комода | 38 см |
| Ніжки | пластик |
| Фасади | пластик |
| Корпус | пластик |
| Кількість полиць | 4 |
| Форма шафи | прямий |