


1 350 ₴
Плита газова двокомфоркова побутова Елна, з кришкою.
Можна використовувати з пропановим балоном через редуктор, а також від природного газу (за умови заміни форсунок). Така плита знадобиться на дачі, зручно те, що вона з кришкою, покрита емаллю, її легко доглядати. Вона компактна, практична та прослужить Вам довгі роки.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elna |
| Вид плити | Плита без духовки |
| Варильна поверхня | Газова |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 115 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 4.2 кг |