





265 ₴
Пластикова полиця для ванної кімнати Efe Роса на 3 яруси.
Кріпиться саморізами до стіни.
Розміри: В/Ш 58/20 см
Колір: блакитний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Основний колір | Блакитний |
| Виробник | Efe plastics |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 580 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |