






149 ₴
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Основні атрибути | |
| Стан | Новий |
| Виробник | Efe plastics |
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Кількість ярусів (полиць) | 3 |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | пластик |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | бежевий |