
2 750 ₴
Електрошашличниця Помощениця на 8 шампурів потужністю 1200 Вт має міцний корпус, надійний електропостачальник, шкіру з нержавіючої сталі. Він складається з восьми шампурів, що обертаються. Кожен шампур вставляється в знімальну чашку, в яку стікає жир, коли готує шашлика. Електрика Помощениця також обладнана таймером, завдяки якому ваш шашлик не пригорне. У комплекті електрошоличниці Помощениця є запасна скляна колба. Замовити електрошколичницю Ви можете залишити заявку на нашому сайті, або задзвонивши на будь-який з вказаних номерів телефонів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Помічниця |
| Тип шашличниці | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал корпусу шашличниці | Нержавіюча сталь |
| Максимальний час приготування при повному завантаженні | 40 хв |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 1 хв |
| Автоматичне обертання шампурів | Так |
| Частота обертання шампурів | 2 об/хв |
| Максимальна маса одночасного завантаження | 1.5 кг |
| Максимальна температура нагріву | 650 град. |
| Розташування шампурів | Вертикальне |
| Таймер | Так |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Сфера використання | Для дому |
| Особливості | Комплектація чашами для збору жиру |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 44 мм |
| Комплектація | |
| Шампури | 8 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чаші для збору жиру | 6 |
| Місткість шампурів | 8 |