









від 650 ₴
Пластикова полиця Ротанг українського виробництва, виготовлена з міцного пластику у формі плетіння ротанг, дуже стійка, завдяки досить широким поличкам. Може використовуватися як полиця для взуття, для зберігання різних речей, зокрема і ванної кімнати, або ж як етажерка для книг.
Полиця Ротанг легко впишеться в будь-який інтер'єр будинку, ванної кімнати або офісу.
Кольори: коричневий, молочний, сіро-білий. Наявність кольору уточнюйте в консультанта.
Розміри:
висота 82 см
ширина 52 см
глибина 30 см
відстань між полицями 21 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 820 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | ротанг |
| Основні | |
| Виробник | Полимерагро |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма тумби | пряма |
| Країна виробник | Україна |