


2 875 ₴
Сушарка електрична для овочів і фруктів Помічниця. Складається із 7 лотків.
Сушка Помічниця призначена для сушіння овочів, фруктів, ягід, грибів, трав і сухарів.
Сушіння продуктів виробляється через подавання гарячого повітря вентилятором, встановленим у нижній частині сушарки, що неабияк скорочує час сушіння й дає змогу повністю зберігати всі смакові якості продуктів, а також вітаміни та активні речовини.
Вбудований у сушку Помічниця терморегулятор має плавне регулювання температури від 0 до 70 (град.С).
Потужність 650 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Помічниця |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Об`єм | 30 л |
| Кількість секцій | 7 |
| Діаметр секцій | 390 мм |
| Вид секцій | піддон |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Плавне регулювання температури | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 390 мм |
| Вага | 7 кг |